Bizim Hakkımızda, Fikrimiz, Çalışmalarımız, Vizyonumuz, Misyonumuz, Takım Arkadaşlarımız

Birçok firmaya web tasarım hizmeti verdik. Bu hizmetlerin tamamına ulaşmak için lütfen referanslar sayfasına tıklayınız.

Biz Kimiz?

2000 – 2005 yılları arasında kişisel olarak başlayan web tasarım hizmeti 2005 sonrasında kurumsal altyapı çalışması ile devam etmiştir. 2008 yılında About Solutions markası altında hizmet veren şirket 2013 yılına kadar birçok sektörde web tasarım hizmeti, kurumsal kimlik tasarımı ve grafik tasarım alanında hizmet vermiştir. 2013 yılından itibaren “About Solutions” markası kurumsal kimliğini tamamlayıp büyük-küçük birçok alanda web tasarım hizmetlerine devam etmektedir. Bugün 6 kişilik alanında uzman ekip çalışmasıyla profesyonel ekibimiz Türkiye’ nin en büyük web tasarım firmaları arasında yer almak için çalışmalarına devam etmektedir.

Her geçen gün gelişen teknolojileri takip edip çalıştığımız tüm firmaların bu teknolojilerin gerisinde kalmaması için sürekli çaba sarf ettik ve etmeye devam ediyoruz. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde farkımızı sizde göreceksiniz.

responsive

give your creative ideas a boost

Mouse over our team photos to see a cool effect!

Misyonumuz

Web tasarım, web yazılım ve hazır web sitesi hizmeti verdiğimiz kuruluşlara, sunduğumuz alt yapı,yazılım ve tasarımın kalitesini her geçen gün arttırmak, sahip olduğumuz bilgi, beceri ve tüm kaynaklarımızın en iyi şekilde kullanılmasını sağlayarak; firmamızın ve hizmet verdiğimiz kuruluşların verimliliğini arttırmak, firmamızın dünya şartlarına en uygun olarak kurumsallaşma sürecini hızlandırmak ve böylelikle ülke ve dünya ekonomisine de katkıda bulunmaktır

Vizyonumuz

About Solutions™ olarak vizyonumuz;
Web yazılım, web tasarım, hazır web siteleri ve bilişim sektöründe öncelikle ülkemizde, sonrada tüm dünyada en iyi alt yapı, tasarım ve yazılım hizmetleri yaparak tüm dünyada yazılım ve bilişim konusunda ilklere imza atmaktır.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZKaliteli bir web sitesi için uğraşan arkadaşlarımız

Ben Folklore
Ben Folklore
Photographer / Model

Big and impressive Photography is an essential part of this design's success. Custom Post types too!

Danny Stronghold
Danny Stronghold
Handsome / Driver

So every Person of our team has its own custom-post that you can fill in with useful information.

Johny Boycot
Johny Boycot
Web-Developer / Founder

Then all you have to do is setup the "Team Grid" shortcode and add it in a row with the Visual Builder.

Lisa Starborn
Lisa Starborn
Designer / Founder

Make sure you balance these text descriptions to maintain the strict visual rhythm of the grid.