WEB PROGRAMLAMA

This is the default page custom subtitle

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

Web tasarımı projesini oluştururken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerdendir. Özellikle Google un hız konusuna ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Gerek tasarımın yapım aşamasın, gerekse de projelendirme aşamasında, tüm ekip arkadaşlarımızın dikkate aldığı en önemli unsurlardan birisidir. Özellikle sunucuların en kaliteli sunucular olması, bant genişliğimizin sınırsız olması yazılım kalitesi ile birleşince ortaya teknolojinin izin verdiği maksimum bir hız çıkıyor. Yazılım departmanı hiçbir şekilde hazır kod kullanmamaktadır.

Web tasarımı ve Google; günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresimiz…. Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa ve aynı zaman da google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 20 yıl geriden takip ediyorsunuz demektir.Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan sebeplerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz .Prensip olarak yaptığımız tüm web tasarımlarını; projenin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.

responsive

Web Tasarım en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır, 7/24 müşterileriniz size ulaşabilirler, Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize masrafsız tanıtabilirsiniz, Yeni potansiyel müşteriler kazanabilirsiniz, Yeni ürün ve kampayalarınız ile ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz, Ürünlerinizin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, İşletmenizin prestijini önemli ölçüde artırmış olursunuz, Dünya'nın herhangi bir yerindeki müşterilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz,

Neden Web Tasarım

Web Sitenizin ÖzellikleriYaptığımız her web sitesinde olması gerekenler

Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumlu

Web siteleriniz bilgisayarlarla kullanılabildiği gibi mobil ortamda sorunsuz çalışmaktadır.

Türk Ticaret Kanununa Uyumlu

TTK'ya %100 Uygun

Türk Ticaret Kanunu’nun getirdiği şartlara tamamen uygun olarak hazırlanmaktadır.

SEO Optimizasyon

SEO Optimizasyon

Yaptığımız web siteleri SEO optimizasyonu yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.

Yonetim Paneli

Yönetim Paneli

Gelişmiş yönetim paneli ile tüm web sitenizi daha rahat yönetebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

Guvenlik Eklentileri

Güvenlik Eklentileri

Web siteniz her zaman özel yazılımlar sayesinde koruma altındadır.

Görsel Kallite

Görsel Kalite

Web sitenize giren müşteriler web sitenizdeki kaliteden kopamayacak.