Site Yaptırmak İçin Neler Gerekir?

This is the default single post custom subtitle

Site Yaptırmak İçin Neler Gerekir?

Site Yaptırmak İçin Neler Gerekir?
Web Tasarım
Web Sitesi yaptıracak olan cheap jerseys firma önce siteyi l? ne için yaptırmaya ihtiyaç duyduğunu belirlemelidir. Prestij mi? Firma tanıtımı mı? yoksa Online satış mı?

Sitenin yapım amacı ortaya çıktıktan sonra, nasıl bir tasarım istendiğine karar verilmelidir. Tasarım her wholesale mlb jerseys ne kadar tasarımcı tarafından ?le hazırlanıyor olsa da, son sözü müşteri söyler ve wholesale mlb jerseys bazen profesyonelce hazırlanmış olan cheap mlb jerseys tasarımlar bile müşterinin aklındaki yapıdan çok uzak olması sebebiyle reddedilebilir. Müşterinin bir tasarımı beğenmesi için öncesinde internette bir takım siteleri dolaşıp kendi sitesinde görmek istediği yapıları ve çizgileri tasarımcıyla paylaşması beğenilen tasarımın ortaya çıkmasında önemli rol oynar.

Alan Adı (Domain) Nedir?
Sitenin internetteki adıdır. Ör: “cizgiwebtasarim.com” Bu hizmeti internet sitenizi yaptıracağınız De?erinde firmadan da talep to edebilirsiniz.

Web Alanı (Hosting) Nedir?
İnternet sitenizin ziyaretçilere açılması için Google yüklenmesi gereken, sunucu bilgisayardaki alandır. Bu hizmeti de internet sitenizi yaptıracağınız firmadan talep edebilirsiniz.

Not: Domain ve hosting ücretleri her yıl düzenli olarak to firmaya ödenir. Bunun takibini hizmet aldığınız firma sizin için yapacaktır.